Brak klientów i zysków spędza Ci sen z powiek

Budujesz swój biznes na swojej pasji i umiejętnościach. Twój produkt lub usługa może zmienić na lepsze życie wielu ludzi. Niestety, Twoim ciągłym problemem jest niedobór klientów. Możliwe też, że ci, których już zdobyłeś, dają Ci zbyt mało zarobić. Twoje działania promocyjne nie poprawiają Twojej sytuacji. Chcesz coś zmienić i wznieść się ze swoim biznesem w końcu na wyższy i zadowalający poziom. Chcesz zarabiać więcej i pracować mniej niż na etacie.

Dobrze trafiłeś. Mogę Ci pomóc

Nazywam się Roberta Kintzi i pomagam małym i średnim przedsiębiorcom skutecznie pozyskiwać doskonałych klientów poprzez edukację i szyte na miarę strategie marketingu internetowego.

Moja historia z marketingiem w tle

Ponad 5 lat temu zrezygnowałam z etatu, by zająć się promocją rodzinnego sklepu internetowego. Tam od podstaw nauczyłam się korzystać z Google AdWords i Analytics. Póżniej prowadziłam serwis z poradami online, który nauczył mnie, jak ważny jest dobry wybór grupy docelowej i śledzenie rynku, nawet jeśli działasz w niszy. Na początku 2014 zaczęłam prowadzić kampanie AdWords i konsultacje marketingowe dla moich pierwszych klientów.

Rozmawiając z przedsiębiorcami, odkryłam, że ich najczęstszą bolączką jest brak klientów lub zbyt małe zarobki. Zwykle nie wynika to z braku działań ani ze zbyt małego budżetu. Wielu przedsiębiorcom brakuje właściwych informacji i strategii marketingowej, a potem doboru odpowiednich narzędzi jej realizacji. Moje doświadczenie i praktyczna wiedza pozwalają mi skutecznie pomagać osobom podobnym do Ciebie.

Pragnę podzielić z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, i skrócić Twoją drogę od pomysłu na biznes do zyskania takiej liczby klientów, która pozwala pokryć wszystkie koszty, zarobić na godne życie i dalszy rozwój firmy.

 • Współpracując ze mną popatrzysz na swój biznes i swoje działania od ogółu do szczegółu.
 • Wyeliminujesz to, co marnotrawi Twój czas i pieniądze.
 • Jasno określisz swoje cele, dzięki czemu wszystkie działania promocyjne będą wzajemnie się wspierać przynosząc Ci więcej doskonałych klientów.
 • Wdrożysz z moją pomocą darmowe narzędzia, które pozwolą oceniać skuteczność różnych kampanii i podejmować coraz trafniejsze decyzje.
 • Twój czas i budżet marketingowy będą dawać Ci większy zwrot.

Oto, co mówią o mnie moi doskonali Klienci

Jeszcze niedawno wydawało mi się, że jestem w stanie poradzić sobie samodzielnie z promowaniem mojej strony w sieci. Myślałam, że bez trudu znajdę wiedzę na temat SEO i bez problemu zastosuję ją w praktyce. I wtedy poznałam Robertę. To ona pokazała mi, że to, co pozornie wydaje się proste, jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Bez niej skończyłabym jak Titanic. Dziś, dzięki Robercie, moja strona jest dużo częściej odwiedzana, a oferta dociera do tych, którzy są nią najbardziej zainteresowani. Jeśli wahasz się nad skorzystaniem z usług Marketerki - to przestań, chwyć za telefon i po prostu poznaj Robertę osobiście i przekonaj się, jak wiele może zrobić dla Twojego biznesu.

Katarzyna Bogusz-Przybylska, babskietabu.pl

Od dłuższego czasu czułam, że powinnam zabrać się za sprawy związane z marketingiem internetowym w mojej firmie. Próbowałam sobie radzić sama, ale nie potrafiłam zrozumieć lub przełożyć informacji z artykułów w Internecie na realne działania.

Na konsultacje przyszłam w problemem nieskutecznej strony internetowej i braku uczestników na moje warsztaty. W ciągu dwóch godzin konsultacji z Robertą dowiedziałam się dużo więcej niż przez ostatnie miesiące samodzielnego błądzenia w sprawach marketingu dla mojej firmy.

Po naszym spotkaniu moje myślenie znacząco się odmieniło. Zrozumiałam, że dużo korzystniejsze będą dla mojej firmy przemyślane zmiany u podstaw, a nie powierzchowne korekty, które nie przyniosą mi oczekiwanych efektów. Dzięki konsultacjom wiem dokładnie, na czym stoję i od czego zacząć moje działania.

Współpraca z Robertą bardzo mi odpowiada, ponieważ ona nie traci czasu, tylko konkretnie wskazuje, co działa a co nie i zadaje pytania, dzięki którym patrzysz na swój biznes z zupełnie nowej perspektywy.

Anita Iwaniak, assesoria.pl

Jeszcze kilka faktów o współpracy ze mną

 • Dookreślisz Twoją grupę docelową lub znajdziesz zyskowniejszą.
 • Lepiej poznasz Twoich klientów.
 • Poznasz metody, które pozwolą Ci osiągnąć Twoje cele.
 • Zaplanujesz swoje działania marketingowe na dłuższy czas.
 • Zaczniesz systematycznie i obiektywniej oceniać efekty Twoich akcji promocyjnych.
 • Zyskasz podstawy do podejmowania właściwych decyzji marketingowych i zawierania korzystnych dla Ciebie umów np. z wykonawcą strony internetowej, pozycjonerem, agencją PR itp.

Jeżeli rozważasz skorzystanie z moich usług lub chcesz mnie lepiej poznać,
skontaktuj się ze mną jeszcze dzisiaj!

Skontaktuj się ze mną!